Teenused

michelin-man-bibendum-tyre-3029-p

Ostujuhend

*Rehvimeistrid.ee e-poes kuvatud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu!

1. Sobiva toote otsimisel on võimalik otsingumootorisse sisestada sõiduki tüüp, rehvi ja velje mõõdud. Seejärel suunatakse Teid edasi nimekirja, kus on antud sõidukile sobivad tooted. Avades toote saate lugeda lisainformatsiooni antud toote kohta. Uute rehvide puhul saab ka kohe valida soovitud koguse.

2. Kui olete E-poes sobivad tooted leidnud,saate lisada need need OSTUKORVI, klikates LISA KORVI.

3. Kui kõik soovitud valikud on tehtud, saate edasi liikuda klikates OSTUKORV. Kinnituseks, et valisite õige kauba, õiges koguses, kuvatakse teile valik veelkord, jättes võimaluse kogust muuta või ostukorvist kustutada. Kui olete veendunud ostukorvis oleva tellimuse sisu sobivuses, saate täita ära andmed seoses tellimusega.

4. Järgnevalt tuleb teil täita andmed, kauba kättetoimetamise viisi ja koha osas. Kui soovite meile anda lisajuhiseid, siis tuleb need kirjutada lahtrisse Märkused tellimuse kohta.

5. Edasi liikumiseks tuleb Teil klikkida Esita tellimus. Seejärel saate kinnituse, et teie tellimus on vormistatud ja peagi saadetakse automaatselt Teile tellimuse kinnitus kontaktandmetesse lisatud e- maili aadressile.

Tarneinfo

Kui te ei leidnud meie valikust sobivat toodet võtke meiega ühendust 53578603 või e-maili teel rehvimeistrid@gmail.com