Continental Sport Contact 2

Kuumakse al. 4.68 / 12 kuud

55.00 /kmpl

Küsi saadavust!
Kasutatud kauba puhul ei kajastu alati hetke laoseis. Tehes meie e- poes tellimuse, saadate meile justkui päringu. Kontrollime üle kauba saadavuse ning anname sellest Teile teada. Soovitud kauba mittesaadavuse korral pakume võimalusel alternatiivi.

  • Korralikud garantiiga rehvid.
  • Rehvid asuvad Keilas Tallinna mnt 14
  • Saadame rehve üle Eesti Cargobusiga(15€)
  • Transport Tallinna piires TASUTA.
  • Kohapeal soodne rehvivahetus.
  • Laoseis muutub pidevalt. Juhul, kui Te ei leidnud sobivas mõõdus rehve, siis kirjutage meile rehvimeistrid@gmail.com või helistage 53 578 603
Hooaeg-rehv

Komplektis

2tk

Kõrgus-rehv

Laius-rehv

Mustrijääk-rehv

7mm

Seisukord-rehv

Sõiduk-rehv

Suurus-rehv

Tootja-rehv

Tükihind

27,5€

Kategooria: Brand: Continental
Continental on üks suurimaid Saksa rehvitootjaid, mis toodab rehve kesk- ja luksklassi kompaktautodele. Ta hoiab maailmas neljandat kohta. Continentali jaoks on esmatähtis välja töötada rehve, mis oleksid nii ohutud, innovaatilised kui ka pikaealised. Continental grupi rehvibrändid on: Continental, Uniroyal, General Tyre, Gislaved, Semperit, Barum Continental suve- ja talverehvid sobivad Eesti tingimustesse suurepäraselt. Rehvitootja on olnud ka mitmete rehvimaailma pea peale pööranud uuenduste algataja. Turuliidri positsiooni säilitamiseks investeerib Continental väga suuri summasid teadus- ja arendustöösse ja arendab nii välja esmaklassilisi toodeid.